Tento dálkově ovládaný elektrický vozík je výsledkem práce speciálně sestaveného designérského týmu. Přináší naprosto revoluční 3 dílné sklápěcí části spolu s technologií integrovaného golfového bagu.
F1 LITHIUM se dodává s 36V li.lon baterií, která váží pouhé 2 kg a v náročných testech vykazovala vysokou životnost. Ve standartních klimatických podmínkách zvládá 36 jamek golfového hřiště. Novinkou je efektivnější elektronický systém, který je přizpůsoben technologii Li-lon.
Vozík je dodáván s revolučními magnéziovými litými koly s rychloupínacím mechanismem a pneumatikami, které umožňují tichý chod i na tvrdém povrchu.
Nový LCD displej Vás informuje o podstatných údajích, jako jsou stav baterie vozíku a ovladače.
F1 Lithium váží bez baterie pouhých 12 kg a ve složeném stavu včetně kol má rozměry 66x47x32 cm a tudíž ho můžete vozit ve sportovních vozech typu Porsche 911 či Audi R8.

Nejdůležitější údaje:
- Nová extra lehká Lithium iontová baterie
- 3 dílná sklápěcí kostra
- Nový 36 V elektronický systém
- F1 golfový bag
- Kola ze slitiny a magnézia
- Nová LCD obrazovka
- 7 barevných provedení


X5 Remote je jedním z vozíků řady X, která začala vozíkem X1 v roce 2003. Řada X byla navržena tak, aby změnila chápání baterií poháněného vozíku z něčeho, co golfisté mohou potřebovat na něco, co si přejí mít.
Na rozdíl od většiny jiných vozíků na trhu, X5 Remote byl navržen speciálně jako dálkově ovladatelný vozík. Jedinečný návrh podvozku umísťuje baterie doprostřed rozvoru, a z toho vyplývá nízké a středové těžiště, která dává vozíku stabilitu, když je třeba.
Podvozek má zabudovaný stabilizátor a X5 je tedy schopen zůstat stabilní na těch nejnáročnějších hřištích bez Vaší pomoci, takže se můžete plně soustředit na hru. Vozík je již v základu vybaven novými koly, převzatými z vozíku F1, která vylepšují jízdní vlastnosti. Kompaktní ovladač Vám dovoluje s vozíkem pohybovat dopředu, dozadu, rychleji, pomaleji, doleva, doprava a to vše s dosahem 50 metrů. Můžete si také do ovladače naprogramovat 4 rychlosti navržené tak, aby vozík X5 následoval Vaši rychlost, a to stisknutím jediného tlačítka.

X5 je nyní k dostání ve stříbrné a černé barvě.
Rozměry vozíku
Rozložený: 92 cm (výška rukojeti), 113 cm (délka), 68 cm (šířka) Složený: 31 cm (výška), 82 cm (délka), 68 cm (šířka)
Technické údaje
Váha:
Váha baterie:
Výkon baterie:
Motory:
Dálkové ovládání: Dosah 50 m, 64 000 frekvencíAsistentka
Tel: +420 777 783 933
Email: info@unlimitedgolf.cz
www: www.unlimitedgolf.cz

Rozšiřující nabídka na www.stewartgolf.com.